Přejít na článek: Blog

Blog

Co se právě děje? Na čem právě pracujeme? Veškeré aktuality ZKTV Production na jednom místě!

Nový podcast DIVOKEJ ZÁPAD! 

První díl podcastu Divokej Západ: S Ladou Brožovou do Oblastního spolku ČČK Plzeň město a Rokycany.

A je to tady!

Pro první díl podcastu Divokej Západ jsme si nemohli vybrat milejšího a dobročinnějšího člověka, než je paní Lada Brožová. Pravděpodobně ji znáte jako ředitelku Oblastního spolku Českého červeného kříže – Plzeň město a Rokycany, kde působí již 4 rokem. Je zde zároveň také lektorkou kurzů první pomoci a zdravovědy. Mimo jiné také už více než 10 let pořádá letní tábory ČČK Plzeň, který nejen děti milují! V dnešním podcastu si přiblížíme, co všechno tato pozice obnáší, jakým aktivitám se Lada v rámci své práci věnuje, zjistíme, co to znamená Street medicine, a také jaký příběh se jí během svého pracovního života vryl do paměti. A věřte, že jich nebylo málo.

Jak jsme zmiňovali, jedná se o první díl našeho nového podcastu, který se při naší premiéře neobešl bez technických problémů. V praxi jsme si ověřili rčení, že žádný učený z nebe nespadl. Natáčení podcastu není tak jednoduché, jak jsme si doposud mysleli.

Celý díl si můžete už nyní poslechnout na platformách Spotify, Apple podcast nebo Google Podcasty.

YouTube zde

Přejeme příjemný poslech!

....

V druhém dílu našeho podcastu DIVOKEJ ZÁPAD přijal naše pozvání úspěšný a talentovaný fotograf Petr Gebauer.

Host, pro kterého je povolání zároveň i jeho vášní, a takové lidi my máme nejradši. Pokud věci děláte s láskou, tak to zkrátka poznáte. I přesto, že se jeho kariérní začátky nevyhnuly nedůvěřivým otázkám. Jak se jako fotograf uživí, jestli by práva nebyla přece jistější budoucnost, Petr si tvrdohlavě šel za svým snem stát se fotografem a po 12 letech s foťákem v ruce rozhodně nelituje svého rozhodnutí, naopak.

S Petrem jsme ale nezůstali pouze u focení, probrali jsme také jeho další koníček, kterým jsou kytky. Dále nám prozradil něco ze svého osobního života a došlo také na téma Love Islandu, reality show, díky které mnozí jeho jméno znají. Celý rozhovor uběhl tak rychle, že se nedostalo ani na naši hru Shit Happens. A to znamená jediné, čeká vás díl, plný zajímavostí z Petrova života, jak se zpětně dívá na účast v Love Islandu a také na jeho další plány.

Celý díl si můžete už nyní poslechnout na platformách Spotify, Apple podcast nebo Google Podcasty.

YouTube zde

Přejeme vám příjemný poslech!

........

Neděle znamená jediné! Je tu další díl podcastu Divokej Západ!

Pozvání tentokrát přijala mladá a talentovaná Anička Veselá, která i přes počáteční nervozitku toho na sebe práskla poměrně hodně.

Anička k nám do studia přijela z Krušných hor, takže opravdu nefalšovaná #holkazkrušnějch. Pozitivně naladěná, usměvavá psí máma Apollenky, jejíž vášní jsou hory, sport a kreativní tvorba.

Povídali jsme si o studiu, životě, práci ale i o tom, jak se dostala s láskou ke sportu k zaměstnání v hokeji. Odhalíme, že každý splněný sen ve skutečnosti není jenom růžový, a také co všechno sebou tato životní etapa nesla. Aktuálně Anička působí u hokejového klubu v Karlových Varech.

Chodí po horách, kdy nám mimochodem prozradila pár tipů, kam se vydat, pokud do Krušných hor zavítáte. Probereme také temnější stránku hor, kterou je zejména přemíra turismu (nejen na Božím Daru), ale také samotné chování víkendových výletníků. Nemohli jsme opomenout ani příběh značky By ANNV, její počátky a celkovou tvorbu.

Z prvotní nejistoty tak vznikl díl plný příběhů, které vytvořil sám život, pozitivní nálady, který k vám přenese lásku k horám, přírodě a přítomnosti. Věřte nebo ne, po poslechu budete mít chuť nasadit pohorky a vyrazit prozkoumat krásy Krušných hor.

Celý díl si můžete už nyní poslechnout na platformách Spotify, Apple Podcast nebo Google Podcasty.

YouTube zde

Přejeme příjemný poslech!

.....

Další host Matyáš Smutný k nám dorazil z Karlových Varů, které má s chvilkovou pražskou přestávkou, stejně nejradši.

U Matyáše to není pouhé tvrzení, ale jde to vidět zejména na jeho činech. Prvotní podnikatelské fuck-upy ho nijak neodradili pokračovat v tom, co mu jde nejlíp. Informovat a spojovat lidi.

S Matym jsme probrali jeho studium, práci i osobní život, nejvíce jsme se však věnovali jeho srdcovce, kterým je projekt Kultivary. Probrali jsme jednotlivé činnosti, kterým se celý tým zastřešující Kultivary věnuje. Mezi tyto aktivity patří například pomoc studentům v kraji, pořádání akcí, nebo snaha navracet lásku a zájem pro kulturu. Hlavní heslo projektu zní: "Informujeme, propojujeme, pořádáme – pracujeme na tom, aby to v našem kraji žilo a lidi ho měli rádi." A není to pouhé prázdné heslo. Projekt Kultivary se pyšní vlastním blogem, podcastem a veškeré své aktivity dělají dobrovolně a ve svém volném čase, jsou to zkrátka srdcaři pro svůj kraj.

Matyáš svoje dobré srdce projevuje nejen kultuře a svému kraji, ale také zvířatům. Sám je majitelem dvou čtyřnohých chlupáčů, které si společně se svojí přítelkyní vzali doslova z ulice.

Celý díl s Matyášem si můžete už nyní poslechnout na platformách Spotify, Apple Podcast nebo Google Podcasty.

YouTube zde

Přejeme příjemný poslech!

Tým ZKTV Production

Kontakty

Společnost ZKTV Production s.r.o.
Vedení společnosti Vedení společnosti: Bc. Milada Švandová
Adresa Dobrovského 180/15, 35301 Mariánské Lázně
IČO IČO: 11 87 99 47

Chcete být vidět? Napište nám

Odeslat Odesílám